(duben, červen)
Běžecké tréninky:
pondělí 16:30 Šacberk (od 9.4. 2018 dle počasí), 30.4. a 7.5.2018 se trénink nekoná
- pro všechny
Mapové tréninky:
středa 16:30 dle rozpisu (od 28.3./4. 4. 2018 dle počasí)
- pro všechny
Orientační klub Jihlava
(duben, červen)
Běžecké tréninky:
pondělí 16:30 Šacberk (od 9.4. 2018 dle počasí), 30.4. a 7.5.2018 se trénink nekoná
Mapové tréninky:
středa 16:30 dle rozpisu (od 28.3./4. 4. 2018 dle počasí)
Valná hromada SK OK Jihlava z.s. proběhne v úterý 20. února 2018 v prostorách Bowlingového klubu Vyskytná nyd Jihlavou. Společně s valnou hromadou se uskuteční tradiční bowlingový turnaj O tlačenku Venci Loudy.
Začátek akce je v 17.00 hodin
Upozornění: Valné hromady se mohou účastnit poze členové starší 18 let !!!
Hned na úvod je potřeba zmínit jedno velké pozitivum – loňské „noční sprinty“ se letos v Jeníkově nekonaly! Netřeba se ale bát, že by si téměř 30 dětí z našeho oddílu sportu pořádně neužilo.
Již po pátečním podvečerním příjezdu se začalo pěkně ostře. Noční sprinty na mapce v okolí školy dokázaly všechny pořádně rozehřát i v mrazivém počasí, pod jasnou noční oblohou, nádherně osvícenou měsíčním úplňkem. Někdo bojoval s horším světlem, někdo s obavou z černé tmy, někdo s nástrahami mapy, ale všechny děti to oběhaly a se zdravou barvou na tvářích se odebraly k prvnímu kolu Kasiho hudební poznávačky. Za sebe musím říci, že při loňském poznávání pohádkových písniček jsem téměř neměl konkurenci, ale letošní „hudba mladých“ – to byl ze strany „dospěláků“ převážně velký propadák. Tak alespoň víme, co poslouchat během roku v komerčních rádiích.
AKCE SE KONÁ i kdyby lehcek krápalo!
Ve středu v případě příznivého počasí proběhne první venkovní trénink s možnou účastí široké veřejnosti. Více na stránce tréninků.
V případě totálně nepříznivého počasí se do 14:30 objeví na webu informace zda se akce koná či nikoliv.
Nezapomeňte čipy a kdo si chce zkusit malý azimuťák i busoly.
Tradiční vánoční výběh na Šacberk proběhne v tradičním termínu – sraz 24.12. v 9:30 pod mostem u Borovinky. Kolem desáté pak uděláme tradiční společnou vrcholovou fotografii na Šacberku. Kdo neběží, lopatu nebo pytel s sebou.
Jak bylo zmíněno již loni, možnosti kvalitních terénu pro pořádání HROBečku na Vysočině jsou v podstatě nevyčerpatelné. Letos nás pan ředitel Ory zavedl do orlovských lesů, kde je příjemný orienťácký terén se spoustou pěkných míst, kterým dominují balvany či skalky všech velikostí. Pravda, jsou tam i nějaké ty kopečky, ale bez nich by to přece nemohl být HROBeček .