Soustředění Příbraz 2023

Začátek: 17.11.2023 - Konec: 19.11.2023
All-day event
Soustředění

Určení:  soustředění je určeno pro žactvo a dorost, mírně pokročilý a pokročilý (samostatně běhající), není určeno  pro začátečníky!

Místo: Příbraz, okres Jindřichův Hradec (15 km jižně od Jindřichova Hradce)

Doprava: tam i zpět individuální v rámci oddílů

Ubytování: V penzionu Příbrazský – 9 plně vybavených apartmánů s vlastním WC a sprchou – spaní na postelích s dekou, polštářem a povlečením.

Stravování: Strava 5x denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Začíná se v pátek obědem, končí v neděli obědem. Pitný režim zajištěn. Jídelníček bude poslán cca týden před soustředěním. V přihlášce uveďte případný požadavek na vegetariánskou, bezlepkovou nebo bezlaktózovou stravu. Vše je možné zajistit.

Cena: Základní cena za soustředění je 2 600 Kč. Všichni registrovaní v klubech oblasti Vysočina dostanou od KCTM na soustředění dotaci 800 Kč. Členové OK Jihlava, kteří chodí na tréninky a jezdí na závody dostanou ještě příspěvek 700 Kč. Cena soustředění po započtení dotací je 1 100 Kč Všechny uvedené ceny jsou za osobu a pobyt včetně stravy.

Program: Mapová, běžecká a teoretická příprava. Večer rozbory a další. Celkem 5 mapových tréninků.

Začátek soustředění: Sraz v pátek dopoledne v místě mapového tréninku – bude upřesněno pokynem před soustředěním. První jídlo bude v pátek oběd.

Ukončení soustředění: V neděli po obědě odjezd do 14:00 hodin.

Přihlašovací formulář Kapacita je 35 dětí. Pokud se přihlásí více zájemců, bude proveden výběr dle kritérií, zda přihlášený jezdí pravidelně na závody, dle výkonnosti atd. Až po potvrzení přihlášek, bude jasné, kdo na soustředění pojede. Podrobné informace o soustředění pak, obdrží přihlášení účastníci mailem nejpozději týden před soustředění