Mistrovský MTBO víkend – další dvě medaile do sbírky

obrazek

O uplynulém víkendu, 7.-8.9., pořádal oddíl GIGANT Orienteering ve Vilémově mistrovský víkend MTBO – M ČR na krátké a klasické trati. Oba dva dny se jelo ve fyzicky i mapově náročném terénu odpovídající mistrovských závodům.

V sobotu se jela krátká trať na které Renča vybojovala stříbrnou medaili za Martinou Tichovskou (o titul ji připravila jedna špatná volba)

V mužích si pro medaili dojel Lauič, ale bohužel jenom pro bramborovou :-) a o tu se ještě dělil s Jardou Ryglem (1.V.Stránský, 2. J.Hradil, 3. M. Pospíšek)

Na neděli byla připravena náročná kopcovitá klasická trať, tedy hlavní domácí závod roku, ve které si pro medaili, tentokrát bronzovou, dojel Lauič (1.V.Stránský, 2.V.Ludvík). V kategorii žen obsadila Renča 6.místo (1.místo M. Březinová, 2. M.Tichovská, 3. K.Nováková)

Na krátké trati zajel Véna 17.místo M21A, Jirka 18. a Kadlo 25. v M21B (pochvala pro Kadla, který přes velké technické problémy závod nevzdal, ale doběhl :-) )

Odpoledne byla na programu KPČ (pro neznalce -kulturně poznávací činnost) na impozantní hrad Bouzov a ochutnávka tvarůžků

Na klasice v nemistrovských kategoriích dojel Véna na 12.místě H21A, Jirka 18. a Kadlo 20.místo v H21B.