Noční mistrovství u Brna

obrazek Mistrovství ČR v nočním OB proběhlo v Bukovince nedaleko Brna. Běželo se v členitém terénu, kde byla hluboká údolí, někde s množstvím skal, všude porostové detaily (zarostlé paseky a hustníky) a hustá síť cest. A navíc na mnoha místech polomy, v čistém lese spousta popadaných větví a spadlých stromů. Zkrátka fyzicky velmi náročný závod. Jihlavským závodníkům se povětšinou velmi dařilo. V kategorii D18 získala Terka Čechová stříbrnou medaili, velmi pěkné je 10. místo Matěje Kafky v H16, Petr Čech skončil na 24. místě. Výborně běžel také Honza Bořil – na čtvrtém místě v H18 jej od medaile dělila půlminuta. V hlavní mužské kategorii se Marek Prášil blýsknul devátým místem. Nejdéle z jihlavských ponocoval Standa Rachůnek, na 10. místě v kategorii H45 si pobyl v nočním lese 99 minut.