OB = orientační bruslení

Počasí v uplynulých dnech připravilo skoro ideální podmínky pro další orienťáckou disciplínu a to OB = orientační bruslení. Pávovský rybník je bezpečně zamrzlý, sněhová vrstvička na ledu je minimální a bez problémů průjezdná na bruslích a tak nic nebrání tomu zde uspořádat tréninkový závod s mapou na bruslích.

Foto a video…

Akce se uskuteční ve středu 7.3. odpoledne (od 16:15, když přijedete později nevadí). Autobus č. 12 jede z Masarykova náměstí v 16:00, spojů zpět je spoustu.

Brzy přidáme další informace.

Do 11:00 h ve středu bude zveřejněna informace zda se trénink koná (kdyby náhodou napadlo větší množství sněhu či pršelo nebo se nikdo nepřihlásil do formuláře níže, tak jej zrušíme).

Závod/trénink je určen dětem, běhajícím samostatně s mapou – DH10 (a zkušenějším HD10N) a starším … Vezměte s sebou SI čipy a buzolu. Prosíme o předběžné přihlášení do formuláře nejdéle do úterního večera abychom vytiskli odpovídající počet map.

Těm kdo čipy nemají čip zapůjčíme. TRÉNINK SE KONÁ. TRÉNINK JE DOBROU FYZICKOU I ORIENTAČNÍ (AZIMUTY) PŘÍPRAVOU PŘED SEZÓNOU. Aktuální tloušťka ledu změřená v úterý v 17:30 na dvou místech rybníka je 20 cm.