Oddílový dres a kalhoty

Připravujeme další doobjednávku oddílových dresů a nově i kalhot. Dresy jsou oproti minulosti beze změny, kromě základní varianty (basic) je možné objednat i verze celosíťované (ultra), se síťovanými zády (vent) a se síťovanými boky (side). 

Kalhoty ve 3/4 provedení budou tmavě modré s menšími panely ve světlejší modré k dresu.

Pro kategorie DH10-DH20 (ročník nar. 2009 až 1999) budou buď kalhoty nebo dres zdarma (resp. hradí oddíl, podmínkou jsou uhrazené členské příspěvky a pravidelná účast na závodech a trénincích). Druhá položka (pokud bude objednaná) je pak za plnou cenu (690-790 Kč dle typu a velikosti).

Ostatní obdrží příspěvek 250 Kč od oddílu.

Objednávky zadejte do formuláře nejdéle do neděle 14.4.2019. Vzhledem k množství dresů v oddíle by neměl být problém v případě nejasností ohledně velikosti vyzkoušet příslušný typ od kamarádů (na tréninku nebo závodech 13.4). Na vyžádání mohu poslat i velikostní tabulku (nebo je k nalezení u příslušných produktů v e-shopu Sign-sport)

2 komentář

  1. Ahoj, Eliška by hrozně chtěla i oddílovou vestu, je možné ji v rámci objednávání dresů také objednat (a plně si zaplatit)? Velikost 150. Díky.Soňa

    1. Objednání je možné při minimálním počtu 10 kusů. Pokud bude dost zájemců, je samozřejmě možné také zrealizovat. Pokud se nenajde dost zájemců letos, určitě zkusíme zrealizovat vesty a bundy příští rok.

Comments are closed.