Renata a Terka mezi nejlepšími sportovci Kraje Vysočina 2016

Na slavnostním galavečeru ve Žďáře nad Sázavou byli vyhlášeni nejlepší sportovci Kraje Vysočina. Mezi nejlepší se probojovali i členové klubu a odborná porota je ocenila ještě o stupínek výše než na Sportovci Jihlavska.

V kategorii juniorky zvítězila Tereza Čechová, která loni z Mistrovství ČR dorostu přivezla stříbro ze závodu na krátké trati a ze sprintu, přidala bronzovou medaili z nočního závodu a 4. místo na klasické trati, v Českém poháru dorostu celkové obsadila 2. místo. A k tomu má 16. místo z Mistrovství světa juniorů.

V kategorii žen se na druhém místě umístila Renata Paulíčková, před ní skončila plavkyně Tereza Horáková. Renata loni na Mistrovství světa v Portugalsku obsadila 3. místo ve štafetě, na klasické trati byla pátá, ze Světového poháru přivezla celkové 8. místo, na Mistrovství ČR byla 3. ve sprintu, 4. na klasické a krátké trati v Českém poháru obsadila celkové 2. místo.

Mezi muži byl na 2. místě vyhlášen další člen našeho oddílu Vladimír Srb za svoje atletické výsledky – Vláďa je mistr světa 2016 v půlmaratónu v kategorii veteránů, na MS veteránů v Austrálii získal bronzovou medaili v běhu na 10 km, stříbrnou medaili v krosu na 8 km v týmové soutěži a čtvrté místo v krosu individuálně.

Tisková zpráva s fotografiemi a videozáznamem.