Medaile z pohárového víkendu MTBO

Český pohár MTBO pokračoval dalším kolem v Zákupech pod pořadatelskou taktovkou OK Jiskra Nový Bor. Jihlava, i když tentokrát v komornější sestavě, zase ukázala, že patří k domácí špičce. Vydatné deště znásobily náročnost už tak dost kopcovitých tratí. V sobotu se jela krátká trať. Hlavní dámskou kategorii s přehledem vyhrála Renča (2. M.Tichovská, 3. K.Nováková). Pifi obsadil v kategorii ME 29. místo a Lauič s Ondrou si tentokrát ke svému jménu připsali neoblíbené slovo DISK.

Na neděli byla připravena velmi náročná klasika a pro některé závodníky očistec :-) (třeba Ondra si tam pobyl krásných 220 minut ;-) ) Pro náš oddíl však velmi úspěšná, protože ze čtyř závodníků byli tři na bedně. V WE zase nenašla přemožitelku Renča a dojela si pro druhé víkendové zlato. V ME zajel výborně Lauič, který nestačil jenom na Chláďu (J.Hradil) a obsadil druhé místo, Pifi dojel 27. Ondra v kategorii M20 obsadil 3.místo .

Naše borce čeká ještě poslední závodní víkend a to 5.-6.10. na Kladně, kde budou obhajovat loňský mistrovský titul z družstev.