Renata Paulíčková má za sebou úspěšné vystoupení na Mistrovství světa MTBO, které se tento týden konalo v Estonsku.
Úvodní závod ve sprintu se jel částečně ve městě Tapa a částečně v příměstském lese s lyžařskými tratěmi. Renata ztratila na vítěznou Švédku Thomasson necelé dvě minuty, což znamenalo výborné desáté místo.
Tréninky 2013 (podzim)
(září, říjen)
Běžecké tréninky:
pondělí 16:30 Šacberk (od 9.9.2013)
- pro žáky a dorost (rok nar.2004 a starší)
Mapové tréninky:
středa 16:30 dle rozpisu (od 4.9.2013)
- pro všechny
Renata Paulíčková na ME MTBO – 2 x 7.místo
Koncem června se konalo v Polsku ve městě Krasnobród nedaleko ukrajinských hranic Mistrovství Evropy v MTBO. A Renatě Paulíčkové se tam dařilo.
Úvodní sprint (kde byla šestá), museli pořadatelé zrušili z důvodu neregulérnosti (zavřené branky, kterou vedl jeden postup). Náhradní závod se jel o 4 dny později, stejný prostor (areál rekreačního zařízení + les). V lese se dalo jezdit všude, tzn. většina postupů se jela rovně, ale někdy se to nevyplatilo a to Renču v tomto závodě stálo místo na velké bedně, byla „až“ sedmá!.
Stříbro mezi kupkami
Na svazích Kunčické a Kuní hory nedaleko Kralického Sněžníku se o víkendu konalo Mistrovství ČR na krátké trati. Terén to byl velmi netradiční, někteří jej pamatují z áček v roce 2000, kdy byl pro mnohé velkým překvapením a je považován za jeden z nejzajímavějších pro OB v ČR. Obrovské množství umělých kup a kupek v poměrně prudkém svahu i na temeni Kunčické hory je výzvou pro mapaře i závodníky.
Sobotní semifinále se jihlavským závodníkům vydařilo – do finále A postoupil rekordní počet borců a borkyň: Terka Čechová (z 3. místa), Dominik Frýba (vyhrál svůj rozběh), Honza Čech (2. místo) i Vojta Vacek (9. místo), z veteránů pak Zuzka Čechová (9. místo), Milan Venhoda i Dana Hrstková (oba semifinále suverénně vyhráli).
V medaili však v nedělním finále dokázala proměnit svůj výkon pouze Tereza Čechová v D16 – získala stříbro jen dvě vteřiny vítězkou.
Oslava 160 let!
POKYNY! POKYNY! POKYNY!klikněte</font>POKYNY!
![]()
pozvánka na narozeninové setkání… .
POKYNY! POKYNY! POKYNY!klikněte</font>POKYNY!
![]()
Renata Paulíčková – zlato na M ČR ve sprintu
V kopcích nedaleko Brna se konalo Mistrovství ČR MTBO ve sprintu. Naprosto suverénně si pro mistrovský titul dojela Renata Paulíčková. Ale ani další jihlavští závodníci se rozhodně neztratil. V elitě dojel pátý Honza Lauerman a 19. Michal Prošek. V M21A byl Milan Venhoda osmý, Štěpán Moravec se ve stejné kategorii nevyvaroval chyb a to stačilo na 26. místo. Výsledky jihlavských závodníků ve sprintu
