Pořádáme Český a Rakouský pohár MTBO pod Landštejnem

O víkendu pořádáme Český a Rakouský pohár MTBO, centrum je ve Starém Městě pod Landštejnem. Přihlášeno je více než 400 závodníků nejen nejen jako obvykle z Čech a Slovenska, ale též z Rakouska (na hranice je to jen 10 km) a ozvalo se i pár Švýcarů že by si u nás chtělo zazávodit. Kromě Českého poháru jsou závody zařazeny i do Rakouského poháru, proto tedy velké množství přihlášek od našich jižních sousedů.

Závody se opravdu vydařily. Počasí parádní, skvělé tratě od Renči a Báry si chválili všichni závodníci. Všechno klapalo a tak více než 400 závodníků z 5 států odjíždělo velmi spokojeno.

Z obvyklých favoritů nechybí mezi přihlášenými snad nikdo kromě Renaty Paulíčkové, která je stavitelkou sobotní klasiky a bude též v cíli komentovat. Závodníky čeká velmi pěkný i když těžký terén. Lesní silničky budou rychlé, avšak některé menší cesty jsou náročnější, měkčí. A nebudou chybět kopce. Na historické OB mapy se můžete podívat na stránce závodu, běhalo se tu docela často, ale MTBO v tomto prostoru bude poprvé.

A na atmosféru závodu se můžete podívat ve fotogaleriích.