Praha má své Hradčany…. a my máme Čeřínkovský Hrobeček!

Ory děkujeme!!!

Praha má své Hradčany…. a my máme Čeřínkovský Hrobeček! Myšlenka uspořádat adrenalinové proběhnutí přes několik čeřínkovských vrcholů s možností pokochat se vyhlídkami a krásnými zákoutími se zrodila v Oryho hlavě. A stačilo jen trošku povzbudit odvahu a Ory předvedl naprosto parádní pořadatelskou one-man show. Jeho strategicky geniální mozek dokázal vypilovat do posledního detailu všechno potřebné, abychom mohli po závodě říci: nemělo to chybu! Ať už to byly vymazleně postavené kontroly v lese, perfektní zázemí v turistické chatě s úžasným panem vedoucím, zajištěnými větrníčky a roládičkami po závodě….

Ale dejme slovo účastníkům akce a jejich ohlasům:

… Skvělý nápad, super realizace, počasí dle očekávání, co více si přát? Jen ta hlava asi dnes chtěla potrápit nohy více neb bylo nutné. Díky :-) :-) :-)

… Kombinace úžasných nápadů, dokonalá náplň deštivého dne. Příště znova, více kontrol a míň cest!

… Dík za pěkný vlastivědný proběhnutí. Dík žes nás šetřil a dalo se to uběhnout. No a „Čeřínek“ s typickým počasím to vyšperkoval.

… Bylo to super! doma bychom se jen váleli, zato na Hrobečku jsme se krásně prohnali.

… Výbornej větrník!!

… Bylo to moc hezké. Takový Fernet Cup na botech (Fernet Cup – závod na kole – sbírání kontrol). Určitě se těšíme na příští rok!

… Krásný vlastivědný výlet zakončený kvalitním gastrozážitkem. Vítej mezi zralými orienťáky, kteří dokázali založit vlastní závod… a parádní!

… Krásný závod, kterému kromě sněhové kalamity nic nechybělo. Ředitel závodu dokonale využil zdejší terény, aby jsme my amatéři i při absolvování poloviny kontrol parádně vytrápili.

… Ory na Hrad!!!

… Zombíkův Hrob: v mlhavém počasí jsme potkávali zombíky, kteří měli však tváře žijících, většinou známých osob. Jak hrůzostrašné. Karel Křepelka je loajální jako japonský zaměstnanec. Kontroly byly umítěny na okultních místech většinou. I v deštivém počasí to bylo hezké. Hlavně že se všichni vrátili!

Takže za rok ve stejný čas na stejném místě se stejně fajn lidmi! (že to pro nás Ory zase uděláš? :-) )

Na web doplnil Alfi & juniorka…