V sobotu se v Jilemnici rozdávaly letos první mistrovské medaile v LOB a to ve sprintu a štafetách. Dopoledne byl na programu sprint, ve kterém jsme získali jednu medaili v kategorii D21 – 1. Bára Chudíková (10.Renata Paulíčková, 20.Tereza Kafková), v kategorii H21 byl Milan Venhoda 4. (Honza Lauerman i Vašek Kafka si tentokrát za své jméno připsali neoblíbenou zkratku disk). V nemistrovské kategorii H14 si pro prvenství dojel Matěj Kafka.
Odpoledne byly na programu štafety. Muži (Vašek Kafka, Milan Venhoda, Honza Lauerman) dojeli na 8 místě (Honza na třetím úseku prošlápnul lyži a tím se kluci připravili o lepší umístění). Ženskou štafetu (Terka Kafková, Renča Paulíčková, Bára Chudíková) připravila o bronzovou medaili na třetím úseku Bára, které v závěru v boji o medaili orazila špatnou kontrolu a štafeta tak byla diskvalifikována.

Letošní ročník Světového poháru (a souběžně také Českého poháru) byl stejně jako loni zahájen v Maďarsku nedaleko Balatonu. A skvěle zde vstoupila do sezóny Renča Paulíčková: 12. ve sprintu, 3. na krátké trati a 4. na klasice.