Přihlášky k závodům v roce 2015

Nové stanovy, nový výbor oddílu, nová pravidla pro členy – téměř to vypadá, že si Mayové spletli rok… Aby toho nebylo málo, tak ještě vstoupí do hry nový způsob přihlašování k závodům. Vyplatí se proto dočíst článeček do konce… ;-)

Zásadní novinkou je, že nebudete muset stahovat tabulku, kterou pak vyplněnou bylo třeba mailem poslat. Nyní si v levém menu na hlavní oddílové stránce rozklepnete odkaz „Přihlášky k závodům ’15“. Otevře se vám stránka, na níž najdete kromě nezbytných pokynů také odkazy, kterými budete moci vstoupit do on-line přihlašovacích formulářů. Kromě toho zde budou i odkazy na přehledy přihlášených k jednotlivým závodům tak, jak bylo zvykem v minulých letech.

Pomocí on-line formulářů bude možné se v první fázi přihlásit na závody celé sezóny. U celé řady závodů však zatím nejsou k dispozici rozpisy, takže je možné, že se názvy některých kategorií mohou změnit, některé kategorie vypadnout či se naopak doplnit. Bude snaha vše průběžně aktualizovat, ale pokud nastane nějaký problém, neváhejte kontaktovat A. Petráčka. Globální formuláře budou k dispozici (a tím i k vyplnění) do půlnoci 15. 3. pro závody oblasti a do půlnoci 29. 3. pro závody celostátní. Po těchto termínech se souhrnné přihlášky uzavřou a bude možné se průběžně přihlašovat pouze na aktuální závody pomocí dalších on-line formulářů, které se na příslušné stránce objeví místo souhrnných.

Z praktických důvodů je tak lepší o sezóně a vašich možnostech popřemýšlet a podle toho se přihlásit souhrnnými formuláři. Jinak si budete muset bedlivě hlídat termíny přihlášek k jednotlivým závodům. Upozorňuji, že u přihlášek na jednotlivé závody je nastaven časový limit do 20:00 hodin rozhodného termínu, pak se formulář uzavře. Pozdní přihlášky či přihlášky v jiných termínech než v prvním budou řešeny podle nových Pravidel OKJ.

Na stránce „Přihlášky k závodům ’15“ bude také umístěn odkaz na odhlašovací formulář, kterým budete moci zrušit svou účast na již přihlášeném závodu (ovšem v souladu s Pravidly OKJ). Netrpělivce je třeba upozornit, že přehledy přihlášených nebudou aktualizovány on-line, ale přibližně 1× za týden. Přihlašování ke štafetovým závodům zůstává v kompetenci příslušných trenérů, je třeba včas kontaktovat A. Petráčka (stejně tak i v případě přihlášek k vícedenním závodům).