Přihlašování na závody pěšího OB v roce 2016

Většina zarputilých orienťáků má už kalendář na letošní rok zaplněný a naplánovaný. Váhavci a ti, kteří se zatím v důležitých termínech tolik neorientují, však mohou zbystřit.

Začít je ovšem třeba připomínkou, která se týká úplně všech. Jako obvykle otevíráme sezónu nemilou povinností zaplatit příspěvky. Pokud jste již tak učinili, buďtež pochváleni, v opačném případě hupky dupky do svých prasátek a rychle dohnat! Jestliže si potřebujete osvěžit něco z oddílových Pravidel, pak nahlédněte sem. V případě jakýchkoliv nejasností, kontaktujte trenéry nebo kohokoliv z vedení oddílu.

V levém menu na hlavní stránce oddílového webu budou postupně příslušné volby aktualizovány na rok 2016. Už nyní však můžete bez obav vstoupit do sekce Přihlášky k závodům, kde jsou k dispozici souhrnné přihláškové formuláře na celou sezónu 2016 pro všechny závody oblasti Vysočina i pro celostátní žebříčkové závody a mistrovství ČR. Zmíněné dva formuláře jsou hned nahoře a budou přístupné do 20. 3. 2016 (20:00 hod.). Po tomto datu bude možné se přihlašovat pouze k nejbližším závodům jednotlivě, podobně jako v loňském roce. Souhrnné formuláře budou odstraněny na konec stránky a pravidelně budou aktualizovány příslušné jednotlivé formuláře. Připomínám, že ve spodní části stránky se nalézá také formulář pro odhlašování ze závodů a přehledy přihlášených závodníků (první aktualizace těchto přehledů pro letošek proběhne 6. 3. 2016).

Dobrá rada zní – v klidu si s kalendářem sednout a naplánovat celou sezónu. Jednodušší je se ze závodu včas odhlásit, než pak pozdě nahánět přihlášení po termínu. Pokud jako nováčci nevíte co s tím, obraťte se na své trenéry, rádi vám podají pomocnou ruku.

Především nové držitele licencí A a B upozorňuji, aby se neopomněli přihlásit k žebříčkovým závodům a případně počítali i se svou účastí na MČR. Bude-li mít někdo z veteránů zájem o přihlášení do hodnocení ŽBČ, nechť se mi ozve (jestli budete na ŽBČ jezdit, je to škoda nevyužít).

Závěrem poslední důležitost – jestliže jste si pořídili přes zimu nový čip (nebo si ho ještě pořídíte), nahlaste mně mailem jeho číslo, ať ho můžeme zadat do systému.

Všem přeji dobrý výběr závodů, skvělou formu na tratích a spoustu zábavy v lese!!!