Koncem června se konalo v Polsku ve městě Krasnobród nedaleko ukrajinských hranic Mistrovství Evropy v MTBO. A Renatě Paulíčkové se tam dařilo.
Úvodní sprint (kde byla šestá), museli pořadatelé zrušili z důvodu neregulérnosti (zavřené branky, kterou vedl jeden postup). Náhradní závod se jel o 4 dny později, stejný prostor (areál rekreačního zařízení + les). V lese se dalo jezdit všude, tzn. většina postupů se jela rovně, ale někdy se to nevyplatilo a to Renču v tomto závodě stálo místo na velké bedně, byla „až“ sedmá!.

Poslední závody letošního ročníku Českého poháru proběhly o víkendu v Holzhau – německé části Krušných hor jen pár metrů od českých hranic. Současně se jednalo o Mistrovství Německa. Výborné sněhové podmínky, hustá síť dobře upravených stop (většinou připravených rolbou) a tratě s mnoha volbami, to vše tvořilo dobrý základ pro spokojenost závodníků.